Aktualizace údajů ke dni 23. 3. 2020

Vážení rodiče a milí žáci,

po týdnu Vás opět zdravíme a děkujeme, že jste s námi v kontaktu a pilně se učíte i v krizových podmínkách. Věříme, že tuto situaci společně zvládneme.

Úřední hodiny školy pro vydávání žádostí o ošetřovné pro rodiče žáků a dětí od 3 do 13 let bude probíhat v kanceláři základní školy každé pondělí a středu od 09:00 do 11:00 hodin. Tato potvrzení jdou zaslat i elektronicky. Žádost o vystavení potvrzení zašlete na adresu hospodarka@zsplotiste.cz. Doklad vyplníme, potvrdíme a oskenovaný pošleme na Vaši adresu.

Zadávání úkolů domácího studia bude nadále pokračovat podle pravidel, která jsme nastavili minulý týden. Prosíme o pravidelnou kontrolu webových stránek školy a emailů, prostřednictvím kterých s vyučujícími komunikujete. Žákům prvních tříd doručíme v nejbližších dnech na vaše adresy čtvrtý díl písanky.

V rámci možností využívejte doporučení vyučujících na webové aplikace a nabídku videokonferencí. V případě potřeby se můžete obrátit telefonicky na jednotlivé vyučující, případně na vedení školy.

Přejeme vám hodně sil, veselou mysl a pevné zdraví.

Kolektiv pedagogů školy