Exkurze na střelnici Radostov

V pondělí 18. 9. se čtvrté oddělení školní družiny s paní vychovatelkou Janou Novotnou zúčastnilo exkurze na střelnici v obci Radostov. Všechny děti si zastřílely ze vzduchovky na terče. Všem se jejich výkon velmi vydařil. Děkujeme rodičům, kteří zajistili návštěvu střelnice a výborné pohoštění pro všechny děti.

Divadlo Drak

Druhý stupeň naší školy shlédl představení Poslední trik Georgese Mélièse v divadle Drak.

Můj kamarád

Devátá třída navštívila prvňáčky.

Hradecké hry mládeže

Hradecké sportovní hry mládeže jsou za námi. Zúčastnili jsme se atletiky a plavání. Naši sportovci si poměřili síly s žáky ostatních škol a nejlépe se dařilo medailistkám Julii Rejzkové a Edě Nur Tekir. Ve skoku vysokém Eda s výkonem 135 cm vyhrála a v hodu kriketovým míčkem Julka obsadila krásné 2. místo s výkonem 43,39 metrů. Děkujeme všem našim žákům za reprezentaci školy.

Turnaj Barevného minivolejbalu

V pátek 26. 5. 2023 probíhal turnaj Barevného minivolejbalu škol na venkovních kurtech Slavia Hradec Králové. Naši školu reprezentovalo pět týmů. Modrý minivolejbal vyhráli: Dostálek Václav, Landsmann Petr, Bělohlávek Adam. Na druhém místě se umístili Kubátová Amálie, De La Rosa Yoniel a Martin Bělovský. Třetí místo obsadili Poláková Mariana, Viková Nelly, Doležal Tadeáš a Martinec Matyáš. Blahopřejeme!

Kam po základce?

Naše osmá třída navštívila Střední školu služeb, obchodu a gastronomie v Hradci Králové. Workshop zaměřený na odborné dovednosti nám umožnil si přímo vyzkoušet jednotlivé obory od cukráře, pekaře, číšníka, aranžéra až po zahrádkáře.

Děkujeme za vřelé přivítání, seznámení se školou a akční program.

Krajské kolo biologické olympiády

Jan Novotný ze 6. třídy postoupil do krajského kola Biologické olympiády, které se konalo 25.5. na Střední odborné škole veterinární v Hradci Králové. Už to byl krásný úspěch. Nakonec se Honzík umístil na pěkném 23. místě.

Gratulujeme.