Suplování:   Pondělí 18.11.2019 (lichý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Hojná Ilona

 

Vil

Vil

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Vilímská Markéta

1.hod

supl. (Hj)

Ma

1.B

(uč.1)

 
 

2.hod

supl. (Hj)

Ma

1.A

(uč15)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

Ma

 

(uč15)

supluje

Vilímská Markéta

(Hj)

1.B

1.hod

Ma

 

(uč.1)

supluje

Vilímská Markéta

(Hj)

 

 

Suplování:   Úterý 19.11.2019 (lichý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Hojná Ilona

 

Vil

 

Vil

             

Šurová Martina

 

Kal

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Kaluhová Aneta

1.hod

supl. (Šu)

Čj

6.A

(klub)

 

Vilímská Markéta

1.hod

supl. (Hj)

Ma

1.A

(uč15)

 
 

3.hod

supl. (Hj)

Ma

1.B

(uč.1)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Ma

 

(uč15)

supluje

Vilímská Markéta

(Hj)

1.B

3.hod

Ma

 

(uč.1)

supluje

Vilímská Markéta

(Hj)

6.A

1.hod

Čj

 

(klub)

supluje

Kaluhová Aneta

(Šu)

 

 

Suplování:   Středa 20.11.2019 (lichý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Hojná Ilona

 

Pe

....

               

Pleskačová Ivana

       

Jj

....

         

Vilímská Markéta

 

-

-

-

-

-

-

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Peregrinová Edita

1.hod

supl. (Hj)

Ma

1.B

(uč.1)

 

Jarkovská Jitka

4.hod

supl. (Pl)

Ov

7.B

(ku)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

1.hod

Ma

 

(uč.1)

supluje

Peregrinová Edita

(Hj)

7.B

4.hod

Ov

 

(ku)

supluje

Jarkovská Jitka

(Pl)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 21.11.2019 (lichý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

9.

 

akce

akce

akce

akce

akce

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Hojná Ilona

 

Jj

 

Jj

             

Hojná Ilona

                 

-

-

Křížová Monika

-

-

Epp

-

..

-

-

-

-

-

-

Pleskačová Ivana

 

-

-

Ši

Vil

Vil

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Peregrinová Edita

1.hod

odpadá

9.

 

školní akce

Eppich František

2.hod

supl. (Kř)

Ma

6.A

(f-ch)

 

Doubková Petra

5.hod

odpadá

Nj

9.

 

školní akce

Jarkovská Jitka

1.hod

supl. (Hj)

Ma

1.A

(uč15)

 
 

3.hod

supl. (Hj)

Ma

1.B

(uč.1)

 

Šimůnková Marcela

3.hod

supl. (Pl)

6.A

(př)

 

Vilímská Markéta

4.hod

supl. (Pl)

Vv

6.B

(uč14)

 
 

5.hod

supl. (Pl)

Vv

6.B

(uč14)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Ma

 

(uč15)

supluje

Jarkovská Jitka

(Hj)

1.B

3.hod

Ma

 

(uč.1)

supluje

Jarkovská Jitka

(Hj)

6.A

2.hod

Ma

 

(f-ch)

supluje

Eppich František

(Kř)

 

3.hod

 

(př)

supluje

Šimůnková Marcela

(Pl)

6.B

4.hod

Vv

 

(uč14)

supluje

Vilímská Markéta

(Pl)

 

5.hod

Vv

 

(uč14)

supluje

Vilímská Markéta

(Pl)

 

 

Suplování:   Pátek 22.11.2019 (lichý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Machač Václav

 

Jj

Jj

Vil

Vil

..

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Jarkovská Jitka

1.hod

supl. (Mv)

Ma

4. (celá)

(uč13)

 
 

2.hod

supl. (Mv)

Čj

4. (celá)

(uč13)

 

Vilímská Markéta

3.hod

supl. (Mv)

Hv

7.B

(ku)

 
 

4.hod

supl. (Mv)

Čj

4. (celá)

(uč13)

 

Změny v rozvrzích tříd:

4.

1.hod

Ma

celá

(uč13)

supluje

Jarkovská Jitka

(Mv)

 

2.hod

Čj

celá

(uč13)

supluje

Jarkovská Jitka

(Mv)

 

4.hod

Čj

celá

(uč13)

supluje

Vilímská Markéta

(Mv)

6.B

5.hod

Hv

   

odpadá

 

(Mv)

7.B

3.hod

Hv

 

(ku)

supluje

Vilímská Markéta

(Mv)

 

Zpracováno v systému Bakaláři