Eshop ZŠ Plotiště

Dobrý den,

rádi bychom Vám touto cestou představili jednu skvělou novinku!

Nechali jsme si jako škola vytvořit svoji vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na našem eshopu zde: odkaz

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 6.12.. Následně se eshop uzavře a objednané zboží půjde do výroby. Neváhejte proto, pokud si chcete pořídit ten svůj kousek ze školní kolekce.

Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce stejnou radost jako máme my!

S pozdravem a přáním krásného dne,

vedení školy

SUIT UP DAY 13. 10. 2021

Dnes se na naší škole konal první gala den v rámci projektu „Hrdá škola“, do kterého jsme se zapojili. U této příležitosti proběhla venisáž obrazů, které vytvořil místní rodák, malíř Jaroslav Kejklíček. Další součástí vernisáže byla výstava prací našich žáků, kteří se umístili na předních místech v soutěži na téma přátelství. Celá akce proběhla ve velmi slavnostním duchu.

Školní focení 19. – 20. 11. 2019

Naše škola organizuje vánoční focení ve dnech 19. – 20. 11. 2019. V případě zájmu se závazně přihlašte u svého třídního učitele. Děkujeme

Projekt EDISON

V týdnu od 9. 9. – 13. 9. 2019 bude na naší škole probíhat projekt EDISON, kdy nás navštíví 6 zahraničních lektorů a výuka bude vedena v anglickém jazyce. Tomuto programu bude přizpůsobeno vyučování. První stupeň se učí dle rozvrhu. Druhý stupeň končí ve 12:30.

„Hradecké poklady“ – spolupráce s magistrátem města Hradec Králové

Naše škola spolupracuje na aktivitách navazujících na vítězství Hradce Králové v soutěži Obec přátelská seniorům 2018. V rámci projektu bylo na naší škole uskutečněno pět přednášek seniorů na témata:

1) Návykové látky – Miloslav Pleskač

2) Drak ve vzpomínkách – Jana Dražďáková