Celoškolní projekt “Plameňák”

V průběhu letošního roku jsme se rozhodli realizovat celoškolní projekt “Plameňák”, který bude rozvíjet spolupráci, komunikaci, ohleduplnost, odpovědnost, kreativitu a estetické cítění. Ve čtvrtek 9.3.2023 jsme projekt slavnostně zahájili. Cílem projektu je také upozornit na problematiku ohrožených druhů zvířat. Chceme podpořit zoologickou zahradu ve Dvoře Králové adopcí zvířete. Jednotlivé aktivity projektu budou postupně prezentovány nejen na stránkách školy. 

Rozsvícení vánočního stromu

Naše škola vás zve

na slavnostní rozsvícení vánočního stromu

dne 27. 11. 2022 od 17:00 u naší školy.

Všichni jste srdečně zváni.

Eshop ZŠ Plotiště

Dobrý den,

rádi bychom Vám touto cestou představili jednu skvělou novinku!

Nechali jsme si jako škola vytvořit svoji vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na našem eshopu zde: odkaz

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 6.12.. Následně se eshop uzavře a objednané zboží půjde do výroby. Neváhejte proto, pokud si chcete pořídit ten svůj kousek ze školní kolekce.

Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce stejnou radost jako máme my!


S pozdravem a přáním krásného dne,

vedení školy

SUIT UP DAY 13. 10. 2021

Dnes se na naší škole konal první gala den v rámci projektu „Hrdá škola“, do kterého jsme se zapojili. U této příležitosti proběhla venisáž obrazů, které vytvořil místní rodák, malíř Jaroslav Kejklíček. Další součástí vernisáže byla výstava prací našich žáků, kteří se umístili na předních místech v soutěži na téma přátelství. Celá akce proběhla ve velmi slavnostním duchu.

Školní focení 19. – 20. 11. 2019

Naše škola organizuje vánoční focení ve dnech 19. – 20. 11. 2019. V případě zájmu se závazně přihlašte u svého třídního učitele. Děkujeme

Projekt EDISON

V týdnu od 9. 9. – 13. 9. 2019 bude na naší škole probíhat projekt EDISON, kdy nás navštíví 6 zahraničních lektorů a výuka bude vedena v anglickém jazyce. Tomuto programu bude přizpůsobeno vyučování. První stupeň se učí dle rozvrhu. Druhý stupeň končí ve 12:30.