Školní focení 19. – 20. 11. 2019

Naše škola organizuje vánoční focení ve dnech 19. – 20. 11. 2019. V případě zájmu se závazně přihlašte u svého třídního učitele. Děkujeme

Projekt EDISON

V týdnu od 9. 9. – 13. 9. 2019 bude na naší škole probíhat projekt EDISON, kdy nás navštíví 6 zahraničních lektorů a výuka bude vedena v anglickém jazyce. Tomuto programu bude přizpůsobeno vyučování. První stupeň se učí dle rozvrhu. Druhý stupeň končí ve 12:30.

„Hradecké poklady“ – spolupráce s magistrátem města Hradec Králové

Naše škola spolupracuje na aktivitách navazujících na vítězství Hradce Králové v soutěži Obec přátelská seniorům 2018. V rámci projektu bylo na naší škole uskutečněno pět přednášek seniorů na témata:

1) Návykové látky – Miloslav Pleskač

2) Drak ve vzpomínkách – Jana Dražďáková

3) Ve zdravém těle zdravý duch – Kamil Pavlásek

4) Umělecká fotografie – Miloš Vojíř

5) Jachting – Jiří Stránský

REPORTÁŽ

obec-přátelská-rodině-a-seniorům-608x751

ŠABLONY II – ZVÝŠENÍ A ZLEPŠENÍ KVALITY VÝUKY

Šablony II – Zvýšení a zlepšení kvality výuky na ZŠ a MŠ Plotiště HK CZ.02.3.68/0.0/0.0/18_063/0009230

Naše škola účastní projektu „Zvýšení a zlepšení kvality výuky na ZŠ a MŠ Plotiště HK“.

Projekt je zaměřen na následující témata: osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání dětí a žáků, usnadnění přechodu dětí z mateřské školy do základní školy, podpora extrakurikulárních aktivit, spolupráce s rodiči dětí a žáků.

Publicita na web_V63_Masarykova ZŠ a MŠ Plotiště HK Plakát A3_Šablony II_ZŠ a MŠ Plotiště

Návštěva paní ředitelky základní školy Podstawowy nr 26 ve Walbrzychu

V pátek 7. 9. 2018 byla pozvána ředitelka školy na návštěvu k našim polským přátelům na základní školu Podstawowu nr 26 ve Walbrzychu. Paní ředitelky obou škol se domluvily na další spolupráci, vyměnily si zkušenosti s vedením škol  a p. ředitelka Hojná si odvezla nazpátek naše žákovské práce, které budou vystaveny v budově školy