logo projektu Poznáváme jak zdravě žít

Projektové odpoledne

Dne 2. 10. 2014 se uskutečnilo na zahradě školy a školním hřišti projektové odpoledne s názvem Přijďte pobejt – Žijeme zdravě. Žáci druhého stupně připravili pro své mladší spolužáky vědomostní soutěže zaměřené na zdravý životní styl. Na jednotlivých stanovištích soutěžící za správné odpovědi získávali obrázky, za které si pak vybrali věcné ceny. Žáci druhého stupně na toto odpoledne v rámci aktivity „Zdravě v žákovské kuchyni“ vytvořili zdravé pohoštění pro návštěvníky a soutěžící projektového odpoledne. Do akce se zapojili téměř všichni žáci školy. Celé odpoledne bylo hodnoceno velmi kladně.

 

projekt.odpol.6.jpg projekt.odpol.5.jpg projekt.odpol.4.jpg projekt.odpol.3.jpg projekt.odpol.2.jpg projekt.odpol.1.jpg

 

 

loga

reg.č.CZ.1.07/1.1.00/53.0022

Sportovní den

Ve středu 24.9.2014 proběhl na naší škole sportovní den s názvem „Škola na kolečkách“. Tím jsme zahájili celoroční projekt „Poznáváme, jak zdravě žít“. Závodu se zúčastnilo téměř 200 sportovců na koloběžkách a in-line bruslích. Vítězové v jednotlivých kategoriích stáli na stupních vítězů a byli odměněni věcnými cenami a medailemi. Velké poděkování patří panu Duškovi, který stál u zrodu myšlenky zorganizovat tento den.

 

obr11a.JPG obr10a.JPG obr9a.JPG obr8a.JPG obr7a 2.JPG obr6a.JPG obr5a.JPG obr4a.JPG obr3a.JPG obr2a.JPG obr1a.JPG

 

 

 

loga

reg.č.CZ.1.07/1.1.00/53.0022

Projekt „Poznáváme, jak zdravě žít“

„Poznáváme, jak zdravě žít“ je název projektu, který získala Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára, Tylovo nábřeží 1140, Hradec Králové 2.
Spolu se ZŠ Josefa Gočára se projektu zúčastní i naše škola. Projekt je podpořen Evropskými strukturálními fondy a státním rozpočtem České republiky. Hlavními tématy jsou zdravý životní styl a dopravní výchova. (Pokračování textu…)