Žáci 5. B a 6. třídy zúčastnili akce Hradec Králové – bezpečné město 2026. Na jednotlivých stanovištích se seznámili s prací policistů, hasičů a záchranářů, prohlédli si jejich techniku a připomněli si zásady bezpečného chování. Akce byla pro žáky nejen poučná, ale i velmi zajímavá.